Aktualności

Lut
24

Inżynier z Kulturą

Inżynier z Kulturą jest cyklem szkoleń z zakresu etykiety biznesu oraz savoir-vivre’u organizowanym przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AGH. Tegoroczna edycja jest już dziesiątą. Rokrocznie wydarzenie cieszy się duża popularnością wśród studentów gromadząc pod jednym dachem 500 osób.

Autor: Biuro Prasowe | Aktualności
DETAIL
Lut
22

Opinia PSRP ws. NAWA

Parlament Studentów RP, na podstawie uwag zgłoszonych przez polskie środowisko akademickie w ramach Konsultacji Studenckich, zaproponował do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego następujące zmiany w projekcie ustawy dot. powołania Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej:

Autor: Biuro Prasowe | Aktualności
DETAIL
Lut
16

Rekrutacja do Komisji Parlamentu Studentów

  Przed Parlamentem Studentów RP stoi szereg wyzwań o szczególnej wadze dla polskiego środowiska akademickiego. Praca w naszych komisjach na rzecz studentów z całej Polski to przede wszystkim zdobywanie cennego doświadczenia, podczas działań w ogólnopolskiej strukturze o unikalnym charakterze oraz poznawanie osób z całego kraju, zaangażowanych w podobne działania.

DETAIL
Lut
14

Konsultacje ws. założeń do Ustawy 2.0

  Trzy zespoły wyznaczone przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowały swoje projekty założeń do najważniejszego aktu prawnego w szkolnictwie wyższym, w ramach prac nad Ustawą 2.0. Można je znaleźć pod linkiem: http://www.nauka.gov.pl/ustawa20/.

Autor: Biuro Prasowe | Aktualności . Komunikaty . Promowane
DETAIL
Sty
25

Stanowisko PSRP w sprawie „Ogólnopolskiego Protestu Studentów i Studentek”

Nasze stanowisko można również pobrać bezpośrednio w formacie .pdf  >tutaj<

Autor: Biuro Prasowe | Aktualności . Komunikaty
DETAIL
Sty
24

Opiniowanie projektu ustawy dot. NAWA

Ministerstwo NiSW opublikowało projekt ustawy mającej powołać Narodową Agencję Wymiany Akademickiej. Miałaby ona m. in. zarządzać stypendiami oraz programi wymian akademickich na szczeblu krajowym.

Autor: Biuro Prasowe | Aktualności . Promowane
DETAIL
Sty
16

Współpraca z Azerską Unią Studentów

W dniu 13 stycznia został podpisany list intencyjny pomiędzy Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej a Azerską Unią Studencką (ASU). Głównym celem deklarowanej współpracy są działania w zakresie rozwoju mobilności studenckiej.

DETAIL
Sty
03

Aktualizacja danych kontaktowych na stronie

W związku ze zmianą kadencji Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, na odpowiednich podstronach naszego portalu pojawiły się nowe dane kontaktowe do nas.

Autor: Biuro Prasowe | Aktualności . Komunikaty . Najważniejsze . Promowane
DETAIL
Strona 1 z 5112345...102030...Ostatnia »

Wspieramy

Wspieramy samorządy studenckie

Reprezentujemy

Reprezentujemy 1,5 mln studentów

Walczymy

Walczymy o prawa studenta

Poczta e-mail: sekretariat@psrp.org.pl

Biuro PSRP: ul. Bracka 18/16 00-028 Warszawa